Przedłużanie włosów

Szukasz ratunku po zabiegu fryzjerskim, który zniszczył Ci włosy? A może są tak cienkie i łamliwe, że nie możesz ich zapuścić? Jedną z możliwości, dzięki którym możesz poprawić ich stan, jest przedłużanie włosów. To metoda, która pozwala na dokonanie znacznych zmian w wyglądzie fryzury, jednocześnie nie niszcząc ich naturalnej struktury. Nasz salon oferuje ten zabieg przez profesjonalistów.

Przedłużanie włosów (Białystok to siedziba salonu – kliknij w zakładkę „Kontakt”, by znaleźć jego dokładną lokalizację) to zabieg, który wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów usługi i z największą dbałością o szczegóły. Dobrze wykonane przedłużanie włosów jest niezauważalne dla osób postronnych, a daje efekt pięknych, długich kosmyków oraz zwiększenia objętości. To idealne rozwiązanie dla panien młodych o rzadkich włosach, które planują na ślub bogate i wysokie upięcia, a także dla wszystkich osób, które nie radzą sobie ze stylizacją i zwiększaniem objętości włosów naturalnych w warunkach domowych.

Jeśli obawiasz się o to, że efekt będzie nienaturalny, przyjdź do nas i przekonaj się, na jakich akcesoriach pracujemy. Ty przekażesz nam swoją wizję, a my rozwiejemy Twoje obawy – tak, abyś mogła cieszyć się pięknymi, zdrowymi i długimi włosami, niezależnie od stanu Twoich naturalnych kosmyków.

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW NA KREATYNĘ

przedłużanie włosów pełne, 120 pasemek, cena w zależności od długości:

30-40 cm:400 zł

40-45 cm: 450 zł

45-50 cm:500 zł

55 cm:600 zł

jeżeli pasemek jest mniej niż 120, koszt jednego pasemka:

30-40 cm:3,5 zł

40-45 cm: 4 zł

45-50 cm:4,5 zł

55 cm:5,5 zł

Zdjęcie włosów: 1 zł / pasemko

Zdjęcie i ponowne założenie tego samego pasemka: 2,5 zł / pasemko

Założenie pasemka (w przypadku, gdy pasemka przynosi Klient): 2 zł / sztuka